Fotografia produktowa

Ciekawe zdjęcie produktu pełni funkcję informacyjną i zachęca klienta do zakupu.

Dokładamy starań, aby w naszych pracach pokazać Państwa wyroby z jak najlepszej strony. Wszystkie stosowane przez nas dodatki jadalne, jak listki bazylii, tymianku czy pietruszki są zawsze świeże. Dysponujemy również szerokim wachlarzem różnego rodzaju desek, koszyków, podkładek i innych dekoracji, przydatnych zwłaszcza do wyrobów tradycyjnych. Nasze studio fotograficzne posiada profesjonalny zestaw lamp, a zdjęcia wykonujemy od ręki, a w przypadku katalogów możemy również wykonać je u Państwa w zakładzie.

foto 01 foto 02

Ogólna koncepcja zdjęć jest ustalana przez nas po rozmowie z klientem na temat przekroju działalności firmy oraz jego oczekiwań i potrzeb. Jedyne, czego potrzebujemy do stworzenia kompozycji to wyrób, całą oprawą zajmujemy się już sami.

foto 03 foto 05 foto 04

Wykonujemy fotografie na potrzeby katalogów, a także pojedynczych opakowań czy reklam. Zdjęcia poddajemy post-produkcji w programach graficznych, żeby wydobyć z nich to, co najlepsze.

foto 06 foto 07

Zawsze wykonujemy kilka lub nawet kilkanaście różnych ujęć każdej kompozycji, żeby dać Państwu możliwość wyboru, a także stworzyć materiały, które można potem zastosować do innych projektów takich jak np. kalendarze firmowe, banery czy ulotki, a także zamieścić na stronach www.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.