Etykiety, Opakowania, Reklama
Lipiec 19, 2017
Uszlachetnienia na etykietach

Podstawową funkcją etykiety jest przekazanie informacji na temat produktu. Jednak wśród szerokiego wachlarza wyboru w każdym sklepie, trzeba zachęcić klienta „od pierwszego wejrzenia” – tu właśnie pojawia się konieczność zaprojektowania opakowania jak najlepszego wizualnie.

KOLORY

Kolorystyka, jest tym, co rzuca się w oczy na samym początku. Dobrze o tym wiemy, dlatego na naszych wydrukach, obok standardowych kolorów CMYK (Cyan, Magenta, Yellow, Black) stosujemy paletę Pantone. Pozwala to uzyskać intensywne i soczyste barwy o jednolitym pokryciu na każdym podłożu.

LAKIERY

Lakier pełni nie tylko funkcję ochronną, wpływa też on na to, jak etykieta jest odbierana. W naszej drukarni stosujemy lakiery matowe i błyszczące oraz połączenie obu przy nakładaniu punktowym.

Szczególnie polecamy zastosowanie lakieru matowego lub punktowego dla linii premium – ten zabieg sprawia, że opakowanie wygląda niezwykle elegancko. Na zdjęciach lakier punktowy.

ZŁOTO I SREBRO

Nic nie dodaje szlachetności opakowaniu tak, jak złoto i srebro. Symulację tych metali szlachetnych możemy wykonać na dwa sposoby.

Metaliczny PANTONE

Zastosowanie koloru z palety PANTONE pozwala na uzyskanie delikatnego metalicznego blasku. Poza kolorem złotym i srebrnym dostępny jest też np. miedziany.

Złocenie

Proces cold stamping’u odbywa się poprzez naklejenie na etykietę cienkiej warstwy metalicznej folii w kolorze srebrnym lub złotym. Pozwala to uzyskać bardzo wysoki, wręcz „lusterkowy” połysk, obok którego nie da się przejść obojętnie.

 

*zdjęcia pełnią rolę poglądową – kolorystyka, a także efekty odbicia światła mogą się różnić w zależności od oświetlenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? A może zobaczyć próbki realizacji?

Skontaktuj się z nami!

Czytaj dalej
No Comment 0
Fotografia, Katalogi, Reklama
Czerwiec 26, 2017
Fotografia produktowa

Ciekawe zdjęcie produktu pełni funkcję informacyjną i zachęca klienta do zakupu.

Dokładamy starań, aby w naszych pracach pokazać Państwa wyroby z jak najlepszej strony. Wszystkie stosowane przez nas dodatki jadalne, jak listki bazylii, tymianku czy pietruszki są zawsze świeże. Dysponujemy również szerokim wachlarzem różnego rodzaju desek, koszyków, podkładek i innych dekoracji, przydatnych zwłaszcza do wyrobów tradycyjnych. Nasze studio fotograficzne posiada profesjonalny zestaw lamp, a zdjęcia wykonujemy od ręki, a w przypadku katalogów możemy również wykonać je u Państwa w zakładzie.

foto 01 foto 02

Ogólna koncepcja zdjęć jest ustalana przez nas po rozmowie z klientem na temat przekroju działalności firmy oraz jego oczekiwań i potrzeb. Jedyne, czego potrzebujemy do stworzenia kompozycji to wyrób, całą oprawą zajmujemy się już sami.

foto 03 foto 05 foto 04

Wykonujemy fotografie na potrzeby katalogów, a także pojedynczych opakowań czy reklam. Zdjęcia poddajemy post-produkcji w programach graficznych, żeby wydobyć z nich to, co najlepsze.

foto 06 foto 07

Zawsze wykonujemy kilka lub nawet kilkanaście różnych ujęć każdej kompozycji, żeby dać Państwu możliwość wyboru, a także stworzyć materiały, które można potem zastosować do innych projektów takich jak np. kalendarze firmowe, banery czy ulotki, a także zamieścić na stronach www.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Czytaj dalej
No Comment 0